Наши выпускники во Франции

Стажування студентки 3-го курсу напряму підготовки за спеціалізацією «Технологія продуктів бродіння і виноробства» Кручек Руслани у Франції
У вересні-листопаді 2015 року я проходила стажування у Франції, у місті Сомюр, що розташоване на півдні регіону Пеї-де-ля-Луар, у департаменті Мен і Луара. Сомюр є муніципалітетом із населенням близько 30 тисяч мешканців. Він знаходиться на відстані близько 260 км на південний захід від Парижа, 115 км на схід від Нанта, 45 км на південний схід від Анже. Відомий здебільшого своїм замком і винами. Саме з вином було пов’язане моє стажування: протягом двох місяців я жила у родині, що має власне підприємство. Тож у такий спосіб я мала нагоду вельми детально познайомитись майже з усіма етапами процесу виготовлення вина: від збору врожаю з лози до розливу готового продукту у пляшки.

подробнее


Визит Салона
Выставка вин Долины Луары (Salon des vins de Loire) проходила 2-4 февраля в Анже, столицы виноделия региона. Визит выставки был запланирован в учебной программе, но даже если бы нет, мы бы ее посетили в любом случае. Это был не первый раз, когда я посещала выставку, или «салон», как ее здесь называют. Например, во время моей первой практики («стаж») во Франции, вместе с моим руководителем, или «мэтр де стаж», мы принимали участие в маленьком салоне в Божоле. У нас был свой стэнд, за которым мы объясняли посетителям вина нашего предприятия («домэна»), давали их продегустировать, и, конечно, продавали.

подробнее


Анонс

День Європи

19 травня 2019 року

День Європи

 


День перемоги

9 травня 2019 року

День перемоги

 


День праці

1 травня 2019 року

День праці