Фотогалерея
Велосотка 2017 - участние ОНАПТ
35-та Міжнародна Велосотка і Піший перехід є традиційним і вже одним з найулюбленіших заходів одеситів. В цьому році, в події активну участь бере і Одеська Національна Академія Харчових Технологій, студенти якої, не тільки приймають участь в самій гонці, але також і допомагають в організації. Для студентів та викладачів Одеської Національної Академії Харчових Технологій ця Велосотка э вже третьою за рахунком.

Лаборатория сенсорного анализа
Лабораторія сенсорного аналізу зовсім не схожа на лабораторію у звичному розумінні. Тут немає якихось приладів, тільки великий стіл і п’ятнадцять кабінок чисто білого кольору, які обладнанні спеціальним світлом, що має певний колір і падає під певним кутом, планшет і мініатюрна мийка, спеціально створене програмне забезпечення, яке допомагає фіксувати результати.
Открытая лекция «Реклама и здоровый образ жизни»
Лектор - Федосеева Надежда Валентиновна, ведущий специалист в сфере защиты прав потребителей, руководитель Одесского областного отделения Всеукраинской общественной организации "Ассоциация по вопросам защиты прав потребителей". Лекция была посвящена нарушениям в сфере рекламы алкогольных напитков и последствиям употребления алкоголя детьми и молодежьюДень нарождення факультету Технології вина,консервованих продуктів і товарознавства.
10 жовтня 2014 р. в стінах рідної академії відбулося святкування Дня нарождення факультету Технології вина,консервованих продуктів і товарознавства. На честь свята в холі академії вібулася акція "З'їж яблучко - збагатися вітамінами",в ході якої наші студенти пригощали викладачів,студентів академії та гостей вітамінними виноградом і яблуками. Всі студенти впевнені,що саме вживання фруктів та різноманітних овочів в осінню пору запобігає ризику виникнення різноманітних захворювань. Факультет Технології вина,консервованих продуктів і товарознавтсва досить молодий, але дуже перспективний! Завдяки підтримці керівництва факультету небайдужі студенти зуміли створити у стінах академії святковий настрій.

Анонс

До уваги студентів та викладачів!

Інститут культури та мистецтв ОНАХТ продовжує свою роботу та запрошує прийняти участь у заходах, які будуть проводитись в онлайн режимі у травні.
Перелік заходів ІКМ на травень

 


 


Робота на конкурс #карантинмандри

від студентів-гідів спеціальності 242 «Туризм», що навчаються на кафедрі Туристичного бізнесу та рекреації факультету Технології вина та туристичного бізнесу ОНАХТ

Робота на конкурс #карантинмандри

 


До уваги вступників!

Шановні вступники, на період карантину, консультування з питань вступу до Одеської національної академії харчових технологій буде відбуватися on-line за допомогою сервісу на сайті Приймальної комісії ОНАХТ «Задати запитання» за посиланням

З повагою, Приймальна комісія ОНАХТ

 


Майстер-класи