Фотогалерея


Велосотка 2017 - участние ОНАПТ
35-та Міжнародна Велосотка і Піший перехід є традиційним і вже одним з найулюбленіших заходів одеситів. В цьому році, в події активну участь бере і Одеська Національна Академія Харчових Технологій, студенти якої, не тільки приймають участь в самій гонці, але також і допомагають в організації. Для студентів та викладачів Одеської Національної Академії Харчових Технологій ця Велосотка э вже третьою за рахунком.

Лаборатория сенсорного анализа
Лабораторія сенсорного аналізу зовсім не схожа на лабораторію у звичному розумінні. Тут немає якихось приладів, тільки великий стіл і п’ятнадцять кабінок чисто білого кольору, які обладнанні спеціальним світлом, що має певний колір і падає під певним кутом, планшет і мініатюрна мийка, спеціально створене програмне забезпечення, яке допомагає фіксувати результати.
Открытая лекция «Реклама и здоровый образ жизни»
Лектор - Федосеева Надежда Валентиновна, ведущий специалист в сфере защиты прав потребителей, руководитель Одесского областного отделения Всеукраинской общественной организации "Ассоциация по вопросам защиты прав потребителей". Лекция была посвящена нарушениям в сфере рекламы алкогольных напитков и последствиям употребления алкоголя детьми и молодежьюДень нарождення факультету Технології вина,консервованих продуктів і товарознавства.
10 жовтня 2014 р. в стінах рідної академії відбулося святкування Дня нарождення факультету Технології вина,консервованих продуктів і товарознавства. На честь свята в холі академії вібулася акція "З'їж яблучко - збагатися вітамінами",в ході якої наші студенти пригощали викладачів,студентів академії та гостей вітамінними виноградом і яблуками. Всі студенти впевнені,що саме вживання фруктів та різноманітних овочів в осінню пору запобігає ризику виникнення різноманітних захворювань. Факультет Технології вина,консервованих продуктів і товарознавтсва досить молодий, але дуже перспективний! Завдяки підтримці керівництва факультету небайдужі студенти зуміли створити у стінах академії святковий настрій.

Анонс

Odessa Wine Week

Запрошуємо вас до участі в новому міжнародному проєкті Odessa Wine Week, який пройде в Одесі з 18 по 23 травня 2021 року.
Odessa Wine Week – низка заходів, що фокусують увагу на ключових напрямках розвитку винного ринку.
Odessa Wine Week об’єднує зусилля української винної спільноти, що спрямовані на розвиток винного ринку України, на популяризацію та просування бренду «українське вино», на інтеграцію України в світову винну спільноту.
Детальніше про події та умови участі в Odessa Wine Week – у заявці за посиланням:
просмотреть

 


 


Відкрита лекція

«18.02.2021 о 9:30 запрошуємо всіх цікавих приєднатися до відкритої лекції на платформі zoom від співвласниці JMJ OAK Alternatives Вікторії Алексович!

Ідентифікатор конференції:
857 7375 4158
Код доступу: 052212»

 


Увага!

Зимовий набір на навчання за спеціальністю "Туризм"

https://pk.onaft.edu.ua/

 


 


Графік захисту кваліфікаційних робіт

Графік захисту кваліфікаційних робіт магістрів кафедра біоінженерії і води
просмотреть