Фотогалерея


Велосотка 2017 - участние ОНАПТ
35-та Міжнародна Велосотка і Піший перехід є традиційним і вже одним з найулюбленіших заходів одеситів. В цьому році, в події активну участь бере і Одеська Національна Академія Харчових Технологій, студенти якої, не тільки приймають участь в самій гонці, але також і допомагають в організації. Для студентів та викладачів Одеської Національної Академії Харчових Технологій ця Велосотка э вже третьою за рахунком.

Лаборатория сенсорного анализа
Лабораторія сенсорного аналізу зовсім не схожа на лабораторію у звичному розумінні. Тут немає якихось приладів, тільки великий стіл і п’ятнадцять кабінок чисто білого кольору, які обладнанні спеціальним світлом, що має певний колір і падає під певним кутом, планшет і мініатюрна мийка, спеціально створене програмне забезпечення, яке допомагає фіксувати результати.
Открытая лекция «Реклама и здоровый образ жизни»
Лектор - Федосеева Надежда Валентиновна, ведущий специалист в сфере защиты прав потребителей, руководитель Одесского областного отделения Всеукраинской общественной организации "Ассоциация по вопросам защиты прав потребителей". Лекция была посвящена нарушениям в сфере рекламы алкогольных напитков и последствиям употребления алкоголя детьми и молодежьюДень нарождення факультету Технології вина,консервованих продуктів і товарознавства.
10 жовтня 2014 р. в стінах рідної академії відбулося святкування Дня нарождення факультету Технології вина,консервованих продуктів і товарознавства. На честь свята в холі академії вібулася акція "З'їж яблучко - збагатися вітамінами",в ході якої наші студенти пригощали викладачів,студентів академії та гостей вітамінними виноградом і яблуками. Всі студенти впевнені,що саме вживання фруктів та різноманітних овочів в осінню пору запобігає ризику виникнення різноманітних захворювань. Факультет Технології вина,консервованих продуктів і товарознавтсва досить молодий, але дуже перспективний! Завдяки підтримці керівництва факультету небайдужі студенти зуміли створити у стінах академії святковий настрій.

Анонс

 


Вибори

5 жовтня

Вибори

 


Запрошуємо прийняти участь

у Всеукраїнському дегустаційному конкурсі виноробної продукції
«Одеський залив»

 


Конкурс на отримання стипендії на навчання (кредитна академічна мобільність) в Університеті Гайзенхайм (Німеччина) в рамках програми Erasmus+

До уваги студентів 3 та 4 курсів освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології», освітня програма «Технології продуктів бродіння та виноробства»

 


Майстер-класи

Майстер-клас «Як тренувати сенсорну пам'ять»

Майстер-клас пройшов на базі Лабораторії сенсорного аналізу, яка знаходиться на Кафедрі технології вина та сенсорного аналізу ОНАХТМайст020