События факультета

Приймальна компанія 2014

Вітаємо з закінченням успішної приймальної компанією колектив факультету Технології вина, консервованих продуктів і товарознавства!

Завдяки злагодженій, дружній роботі співробітників кафедр в цей не простий для країни час, ми змогли провести набір студентів на наші спеціальності:


Бакалаврат «Товарознавство і торговельне підприємництво»:
1 курс

Кругляк В. О.
Ламзак В. Ю.
Шупарський А. Л.
Бевз О. В.
Клименко О. В.
Каплунова А. А.
Янгьоз Н.С.
Іовін О.А.
Попович В. В.

3 курс(на базі диплому молодшого спеціаліста)

Гріневич Л.П.
Шустер О.І.
Білецька А.В.
Куртєв І.М.
Шуляк В.В.
Образенко В.В.
Лещенко В.А.
Ковбасюк Х.С.
Попазова Р.П.
Войченко С.С.
Кривошея І.І.
Райчинець І.М.
Супрун О.В.
Трибой К.В.
Стоянова Х.Г.
Терещенко С.В.
Вакаренко К.В.
Нєнов Д.О.
Плаксій І.О.
Іванова М.Ф.
Гусарова Х.І.
Єлісеєва В.О.
Володіна К.В.
Овсянко В.І.
Портков В.О.

Магістратура «Товарознавство і комерційна діяльність»

Клімова В.О.
Калаянова О.М.
Герега К.М.
Шахгалдян С.С.
Мазур О.В.
Пенедюк Д.В.
Міцул А.В.

Спеціалісти «Товарознавство і комерційна діяльність»

Оранчук М.С.
Чіканчі Д.С.
Шуляк І.В.
Наумова К.Д.
Борозняк Я.С.
Павлюк С.М.
Решетник Є.А.
Махнідрала А.О.

Магістратура «Товарознавство та експертиза в митній справі»

Статева М.С.
Понтус І.М.
Тарасова А.О.
Розвод М.Р.
Макарова Ю.В.
Баранова Д.І.
Батраков О.О.
Каленик Р.В.
Бегларян Т.А.
Дрібноход О.О.
Дімова Х.М.
Гришко А.А.
Поян Н.М.
Сорока А.Ф.
Самойленко І.А.

Спеціалісти «Товарознавство та експертиза в митній справі» (заочна форма)

Карканова С.М.
Михайлова В.М.
Панашенко А.І.
Ганзюк І.І.
Чамайдар К.Д.
Михайлов А.І.
Машевська Х.О.
Губарев А.В.

Спеціалісти «Товарознавство та експертиза в митній справі» (денна форма)

Жолудь І.М.
Іваненко О.М.
Мельник І.І.
Момот В.Ю.
Тетева А.С.
Откидач О.С.
Житар А.В.
Конюшенко К.А.
Влах О.М.
Іванов Д.Р.
Чижикова А.С.
Капійчук Д.В.
Барболін М.М.
Чернега К.В.
Богдан С.І.
Слуціка Я.С.
Держилов Д.І.
Слєпа К.О.

Харчові технології та інженерія

Бєлонок А. О.
Нефьодова В.В.
Алека К.А.
Селіванов І.Р.
Олійник А.І.
Кулініч Є. С.
Лисенко Ю. О.
Коженникова Н.М.
Карімова А. І.
Січенко О.О.
Колісниченко О.Б.
Кюссе А.І.
Кармазін А.І.
Мічуда А.В.
Акімов О.В.
Карайчева А.О.
Жукова О.
Кравчук Ю.О.
Степовий М.В.
Бабійчук А.С.
Усаніна С.С.
Вакарчук А.О.
Кобушкіна Н.С.
Желяпов М.Г.
Головань Б.І.
Ботезат Н.О.
Діденко А.С.
Чумак А.І.
Полякова К.О.
Узун Ю.М.
Міхеєва В.В.
Чернишова М.В.
Крамаренко А.В.
Коваль Л.В.
Шуляк Г.А.
Дойчева Д.С.
Аврамова Т.П.
Щур А.М.
Янківський Д.В.
Шеховцева В.В.
Хабік Д.О.
Чекан В.В.
Скобла В.С.
Токарський Д.Г.
Франчук Е.В.
Янова А.С.

2 курс

Непийвода А.А.

3 курс (на базі диплому молодшого спеціаліста)

Начев П.К.
Слободян А.Є.
Кустова А.В.
Школа І.О.
Ляховенко М.А.
Островська М.С.
Вадуцкий В.І.
Тодоров Р.І.
Лисенко О.С.
Паламар В.Ю.
Толмачевська М.О.
Мизинець В.А.
Дімітрієва А.В.
Недосєка О.С.
Ковтун А.В.
Бондаренко А.Є.

Магістратура «Технології продуктів бродіння і виноробства»

Коршун В.О.
Буйлук А.О.
Чебукін П.П.
Демідова А.В.
Галич К.А.
Тимошенко Г.Л.

Спеціалісти «Технології продуктів бродіння і виноробства»(денна форма)

Москвіт А.А.
Квітчук І.В.
Козак Ю.С.
Кисельова Н.В.
Гусєва А.С.
Жарун Т.С.
Болтьоков С.В.
Пачева Ю.О.
Дика В.Є.
Мельник А.О.
Остронос Т.А.
Щербакова Т.В.

Спеціалісти «Технології продуктів бродіння і виноробства»(заочна форма)

Гуменна А.В.
Попов І.В.
Крикун О.В.
Ковальська М.О.
Узун О.В.
Стоян Є.П.
Неживенко А.М.
Рудь І.С.
Шепітько Р.В.
Шевченко Л.М.
Стоянова А.М.
Єфрем Д.В.
Подунай П.В.

Магистратура «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів»

Бершадська Л.О.
Газін Т.С.
Магарь С.А.
Бабій Н.О.
Кучеренко В.І.
Поворознюк А.О.

Спеціалісти «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» (заочна форма)

Дорощук Л.С.
Ружицька А.С.
Косовенко А.В.
Задорожний А.О.

Спеціалісти «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів»(денна форма)

Ткачук А.О.
Ардан Р.Л.
Кошкарова О.С.
Балькова І.В.
Марьяновська М.І.
Мамулат Н.С.
Лущик Т.М.
Томашпільська О.І.
Ловушко Л.О.
Довгань М.О.
Хаджи К.М.
Голофєєва Я.М.
Галкіна Г.В.
Козлик О.В.
Лєсний В.В.
Процик А.І.
Зінченко В.О.
Колесник В.С.

Магстратура «Технології питної води та водо підготовки харчових виробництв

Новосельцева В.В.
Герліані Н.З.
Холкіна В.В.
Копйова О.С.
Солтанова О.Ю.
Кочур Є.В.


Приймальна компанія 2014  Приймальна компанія 2014  Приймальна компанія 2014 


Вітаємо студентів, які поступили в нашу академію, бажаємо під час навчання розкритися професійно і творчо!

назад к списку