Слово декана

Шановні абітурієнти, батьки, студенти та колеги!

Вітаємо вас на сторінках сайту факультету технології вина та туристичного бізнесу!

Факультет технології вина та туристичного бізнесу - це колектив високопрофесійних викладачів і співробітників, цілеспрямованих і талановитих студентів. Факультет веде освітню діяльність в області харчових технологій. З моменту заснування факультету головною метою всі ці роки була і залишається підготовка кваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців, здатних приймати компетентні рішення, грамотно мислити. Факультет пишається своїми випускниками, серед яких керівники провідних підприємств галузі.

Факультет динамічно розвивається, зміцнюється матеріально-технічна база, нарощується кадровий потенціал для підготовки виноробів, фахівців з водопідготовки харчових виробництв, фахівців в області переробки, зберігання і консервування плодів та овочів, біотехнологів. Перевагою для наших студентів є надання практики на провідних підприємствах харчової промисловості, можливість міжнародних практик та стажувань.

Навчання на факультеті технології вина та туристичного бізнесу - це спосіб отримати вищу освіту за самими затребуваними напрямками.

Ми зробимо все можливе, щоб роки навчання проведені в стінах нашої академії були незабутніми, плідними і перспективними!

Бажаємо Вам успіхів в освіті і майбутній кар'єрі, ласкаво просимо в наш колектив.

З повагою декан факультету, к.т.н., доц. Саркісян А.О.